AromatycznaReklama.pl to miejsce poświęcone różnorodnym produktom i usługom związanym z zapachem. Każdy produkt możemy oznakować Twoim logo. Jeżeli budowa produktu na to nie pozwala to załączamy do niego bilecik z dowolnym zadrukiem.

Zdobądź zapachem nowych Klientów, podaruj im pięknie zapakowane zapachowe zestawy świeczek, kadzidełek, sole do kąpieli, zestawy kosmetyków dla Pań i Panów.

A może wręczysz doniczkę z logo? Będzie ona z Twoim logo z załączonymi nasionkami z których wyrosną zjawiskowe kwiaty lub coś dla lubiących gotować - własny krzaczek mięty lub innego zioła (dot. tylko tych dozwolonych;-) w puszce.

Innym ciekawym pomysłem na pachnący gadżet są mydełka z logo które możemy np zatopić w środku.

Szykuje się duża impreza w której większość będą stanowiły Panie? Nie masz pomysłu na gift? To dla nas nie problem! Mamy dla Ciebie pomadki na smyczy lub bez, oznakujemy je Twoim logo i każda obdarowana Pani na pewno mile zapamięta ten gest.

W Aromatycznej zamówisz też zawieszki zapachowe do auta. Zapytasz - jaka jest minimalna ilość? Odpowiemy - 100 sztuk :-) Odświeżacze do auta  nie tylko te w standardowych zapachach i wykrojnikach lecz także takie które dopasujemy do Ciebie, profilu Twojej firmy - zawieszki z indywidualnym zapachem i wycięte wg indywidualnego wykrojnika. Jeżeli chcesz wypróbować inne rozwiązanie zapachu w aucie, to zaproponujemy Ci zapach do auta która włożysz do kratki nawiewu. Posiada on wystarczającą powierzchnię na której umieścimy logo, a te będzie w widocznym miejscu, dzięki czemu Twój Klient będzie bardzo często je widział, a co za tym idzie.. pamiętał o Tobie :)

Nieważne czy Twoja firma jest w jakiś sposób związana z zapachem czy też nie, pomyśl jaką furorę zrobiłyby wręczane zapachowe wizytówki pachnące np orzeźwiającą pomarańczą lub miętą. A może organizujesz event, targi, bankiet, galę, promocję, itd. i chcesz zaprosić w nietypowy sposób gości? Zaproponujemy Ci orzeźwiająco, elegancko, smacznie lub wytwornie pachnące zaproszenia, a także dyfuzory zapachowe które przyciągną gości zapachem na Twoje stoisko :-)

 

Joomla Templates by MightyJoomla